Praktyczne, prędkie i niezniszczalne wehikuły. Auta niestereotypowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zgrabne, o kolosalnej zalecie prędkiego przemieszczania się. A wszystko po to, aby podnieść uciechę współczesnego człowieka. Udoskonalanie samochodów odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w obecnych okresach auta elektryczne lub ewentualnie AppRadio. To wozy, którym wystarczy jedynie jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Należy podłączyć samochód do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Jednak te pojazdy mogą przejechać jedynie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie wozy mogą zatrzymać się na środku autostrady, lub na odwrót – pustego pola, albowiem po prostu się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są też innowacyjne wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a więc i prawa jazdy. Takie machiny zostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o szybujących autach, w których głośniki i subwoofery to baza. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób oraz patentować takie auta? To na pewno byłoby cudowne doświadczenie dla miłośników aut oraz zwykłych ludzi, chcących odmiany. Właściwą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach zamierzchłych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy i nie jest zaprojektowany, by wędrować przez dużo godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różnorodne archaiczne samochody.

pioneer

Radioodtwarzacz pioneer

pioneer

głośniki koaksjalne